Jak to działa Wyślij pierwszy list za darmo

Zobacz jak szybko, łatwo i tanio możesz wysłać swój list korzystając z usługi elisty.pl

Przygotuj
swój list
Kliknij
drukuj
Listonosz dostarcza Twój list
 
 
Tworzysz dokument lub fakturę tak jak dotychczas w Twoim ulubionym programie, np. MS Word, OpenOffice, Symfonia, Optima lub innym.
Wybierasz opcję drukuj wirtualną drukarką elisty.pl. Po zatwierdzeniu wysyłki Twój list zostanie przez nas wydrukowany, złożony oraz zapakowany do koperty.
Gotowe listy przekazujemy operatorowi pocztowemu, który doręczy przesyłkę do adresata.
 
Wypróbuj usługę i wyślij list za darmo!
 
Tworzenie dokumentu
Tworzysz dokument lub fakturę tak jak dotychczas w Twoim ulubionym programie, np. MS Word, OpenOffice, Symfonia, Optima itd. pamiętając jedynie o tym, aby na pierwszej stronie Twojego listu w polu przeznaczonym na adres znalazły się dane adresata, a Twój dokument posiadał właściwe marginesy. Aby utworzyć list, możesz skorzystać również z gotowych szablonów, które znajdziesz w zakładce
Do pobrania.
 
 
Wybór parametrów wysyłki
Następnie wybierasz opcję drukuj i wskazujesz wirtualną drukarkę elisty.pl. Po potwierdzeniu drukuj, Twój list zostanie przesłany do nas w formie zaszyfrowanej i nastąpi weryfikacja pola adresowego przez system elisty.pl. Po chwili na ekranie Twojego komputera zostanie wyświetlone okno aplikacji elisty.pl z podglądem listu. Teraz wybierasz czy wydruk ma być kolorowy czy czarno-biały oraz określasz typ listu np. polecony i następnie klikasz wyślij.
 
Dodatkowe opcje wysyłki
Jeżeli adres odbiorcy Twojego listu jest inny niż ten znajdujący się na dokumencie głównym, skorzystaj z funkcji Zmiana adresu Odbiorcy

Chcesz wysłać w jednej kopercie dokumenty pochodzące z różnych programów ? Włącz opcję Grupowania dokumentów
howItWorks_1P1 Movie1 Movie2
 
 
Druk i przygotowanie do wysyłki
Po zatwierdzeniu wysyłki my przejmujemy całą pozostałą pracę. W centrum produkcyjnym elisty.pl Twój list zostanie wydrukowany, zapakowany do koperty i przekazany natychmiast operatorowi pocztowemu. W tym samym momencie Twój list pojawi się również w archiwum wysłanej korespondencji.
 
 
Doręczenie do adresata
Gotowe listy tego samego dnia przekazujemy operatorowi pocztowemu, który doręczy przesyłkę do adresata. Jako największy w Polsce producent i nadawca korespondencji, uzyskujemy najkorzystniejsze na rynku ceny opłat pocztowych, dzięki czemu oferujemy naszym Klientom kompleksową usługę wytworzenia i wysłania listu w cenie znaczka pocztowego!
Przetestuj elisty.pl

Poznaj naszą ofertę

Biznes Biznes+

Zaufaj nam

Tyle listów wydrukowaliśmy i wysłaliśmy od 5.11.2001r.

Zaufało nam wiele przedsiębiorstw i instytucji.


Dowiedz się o nas więcej