Oszczędność do 52%
Elisty.pl otwiera nowe możliwości oszczędzania, umożliwia zmniejszenie kosztów związanych z wysyłaniem listów w Twojej firmie. Dzięki temu, zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować na inne cele np. na szkolenia dla pracowników lub rozwój nowych produktów. Możesz zaoszczędzić do 52% dotychczasowych kosztów obsługi korespondencji, co daje nowe środki na rozwój Twojego biznesu.
korzysci oszczednosc
 
 
korzysci inwestycja
Twoja inwestycja 0
Wdrożenie aplikacji elisty.pl jest szybkie i łatwe oraz całkowicie bezpłatne. Implementacja elisty.pl jest bezpłatna i trwa zaledwie kilka minut. Efekty usprawnień organizacyjnych są widoczne tuż po wdrożeniu, zarówno dla pojedynczych użytkowników jak i osób zarządzających.
 
Dostępność 24/7
Aplikacja elisty.pl jest dostępna 24 godziny w tygodniu, dzięki temu o dowolnej porze dnia i nocy możesz wysłać tradycyjny list ze swojego komputera. Nie musisz ograniczać się do godzin w jakich poczta odbiera z Twojej firmy korespondencję. Ponadto, już nigdy nie będziesz musiał stać w kolejkach na Poczcie aby nadać swój list!
korzysci dostepnosc
 
Dodatkowe korzyści
Bezpiecznie jak w banku
Dane przechowywane w aplikacji elisty.pl są zabezpieczone w ten sam sposób jak w bankach. Tylko i wyłącznie adresat Twojego listu będzie miał dostęp do jego treści.
Łatwe w obsłudze
Rozpoczęcie pracy na aplikacji elisty.pl nie wymaga wielogodzinnego szkolenia. Obsługa jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Dzięki łatwej obsłudze aplikacji pracownicy będą otwarci na elisty.pl, ponieważ dzięki niej wysyłanie korespondencji tradycyjnej jest łatwiejsze niż dotychczas.
Funkcjonalne archiwum
Wraz z aplikacją elisty.pl otrzymujesz bezpłatne archiwum dzięki któremu masz dostęp do wszystkich wysłanych listów i możesz w łatwy sposób wyszukiwać konkretne listy. Dzięki archiwum nie będziesz już musiał spędzać godzin w książkach nadawczych w poszukiwaniu czy i kiedy dany list został wysłany. Nawet list sprzed roku może być odnaleziony w przeciągu kilkunastu sekund.
Nie wymagające sprzętu ani materiałów eksploatacyjnych
Wraz z wdrożeniem aplikacji elisty.pl nie musisz kupować papieru do drukarki, kopert i tuszu czy tonera do drukarki. Oszczędzasz nie tylko na samej wysyłce listu ale również na braku konieczności utrzymywania stanów kopert i papieru na potrzeby wysyłania listów.
Przetestuj elisty.pl

Poznaj naszą ofertę

Biznes Biznes+

Zaufaj nam

Tyle listów wydrukowaliśmy i wysłaliśmy od 5.11.2001r.

Zaufało nam wiele przedsiębiorstw i instytucji.


Dowiedz się o nas więcej